Author Topic: EuroDance pack mod by Szczepan  (Read 17043 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pepan

  • Guest
EuroDance pack mod by Szczepan
« on: February 08, 2019, 03:17:08 PM »
Hello

I modified EuroDance expansion Pack for Yamaha Psr S950.
I added new drum kit (SH DRUM - my name) and few leads.

This is url for version.. 350 -> http://szczepan.com/yamaha/Szczepan%20Pack%20v350/SzczepanPACKv350Final63MB.yep

What do you think ? ;)

Greetings from Poland
Szczepan
 
The following users thanked this post: motifes, rezaazadi1361, Daniel_ARG, wersianer

atrin

  • Guest
Re: EuroDance pack mod by Szczepan
« Reply #1 on: February 23, 2019, 05:03:05 PM »
thank you so much for sharing it
 

biuro74

  • Guest
Re: EuroDance pack mod by Szczepan
« Reply #2 on: October 12, 2019, 04:11:46 PM »
Dzieki panie Szczepanie :)

Ten Expansion Pack jest lepszy od  standardowego Euro Pack'a od Yamahy, ktorego mialem okazje sluchac przy sprzedazy przedostatniej PSR-ki S950. Nie kupuje platnego kontentu, wiec nie wiem, czy EuroPack 2016 to jest cos nowszego, czy ta sama kiszka.
EDIT: Teraz wlasnie sie zorientowalem, ze nie wiem, co mialem na poprzedniej S950, ale to nie byl Euro Dance pack z pewnoscia, choc sie tak to nazywalo na ekranie. Na YT sprawdzilem i mam to samo - DubStepy itp. W takim razie wynika, ze link zawiera tego packa + wlasne dodatki... mialem blad przy instalacji, ze nie wszystko sie skopiowalo, wiec chyba trzeba sprawdzic, czy wszystkie pliki poszly w tym YEPie.

Zeby nie zasmiecac watku, troche po angielsku teraz ;-)

Great job, Szczepan !
P.S. Is Dark Spin style = A and B variation panned for left channel with leading instrument (R2 much more quiet than R1) specific for whole Euro Dance pack, or is it rather some kind of mistake in your mod ? Cheers.
« Last Edit: October 13, 2019, 12:37:51 AM by biuro74 »
 

pepan

  • Guest
Re: EuroDance pack mod by Szczepan
« Reply #3 on: January 09, 2020, 09:28:56 AM »
Witam.

Tak jak w tytule, jest to moja modyfikacja pakietu EuroDance dla S950, dzięki temu brzmienie zestawu perkusyjnego "unowocześnia" to jak Yamaha gra.

Wracając do instalacji samego packa, niestety nie jestem w stanie pozbyć się tego komunikatu. Pojawia się on wtedy, gdy na etapie budowy sampli w edytorze zmieniam ich głośność, tak aby był volume równy dla każdego dodanego brzmienia w packu. Mimo tego komunikatu wszystko się skopiowało.

aha. style z packu nie były zmieniane, są oryginalne

a teraz po angielsku :)

As in the titles, this is my modification of the EuroDance package for the S950, the new sound of the SH drum kit "modernizing" is like Yamaha plays.

Returning to the installation of the pack itself, unfortunately I can not get rid of this notification. It appears on a regular basis when at the stage of building samples in the editor changing their volume so that it is loud equal for each added sound in the pack. Despite this message, everything was copied.

ps. pack styles have not been changed, they are original

Szczepan
« Last Edit: January 09, 2020, 09:32:07 AM by pepan »